Param Hesap ve Kart ile İlgili Sorular

Avantajlar

Param avantajlarına nereden ulaşabilirim?

Param mobil uygulaması, internet şubesi ve param.com.tr adresi üzerinden tüm avantajlarımızı görebilir, güncel kampanyaların üzerine tıklayarak kampanya detayları ve ParamKart kullanıcılarına sunduğu nakit iade tutarlarını inceleyebilirsiniz.

Çevremdeki avantajları nasıl görebilirim?

Param hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Lokasyonlar” sayfasını ziyaret edin. Bu sayfada, konum paylaşım izni verdikten sonra 5 km çapındaki tüm üye iş yerlerimizi kolayca görüntüleyebilirsiniz. Üye iş yerlerindeki avantajları daha detaylı keşfetmek için üstüne tıklamanız yeterli.

Opet Otobil avantajlarından nasıl yararlanırım?

Opet Otobil Anahtarlık başvurusu için araç plakası, araç markası, model yılı, yakıt tipi gibi bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Anahtarlığınızın teslimat adresi için kayıtlı adresinizi kullanabilir ya da yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra ödeme yapma ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda ödemenizi yapabilir, kayıtlı cep telefonunuza gelecek SMS OTP doğrulama kodu ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun ardından “Opet Otobil Anahtarlık Genel Bakış” sayfasından ilgili araç plakanıza tahsis edilen Opet Otobil Anahtarlığı’nın son durumunu görüntüleyebilirsiniz.