AllCard Nedir?

AllCard kendinizin veya başkasının içerisine para yükleyebildiği, internette veya mağazalarda geçerli, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

İster Cep Telefonunda
İstersen de Cüzdanında Taşı!

AllCard’lılar bir çok markada özel avantajlardan yaralanıyorlar. Sen de bir AllCard sahibi olarak hiç bir ücret ödemeden bu avantajlardan yararlanabilirsin.

İnternet Şubesinden
Hesap Aç, Para Yükle!

AllCard.net ’ten başvuru yaparak anında hesabını oluşturabilirsin. Hesabın aktif edildikten sonra kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart ya da EFT ile internetten para yükleyebilirsin. Dilersen daha sonra da AllCard’ını adresine teslim edebiliriz.

Kartını Tak,
Para Yükle, Paranı Çek!

AllCard’ın ile tüm banka ATM’ lerinden 7/24 para yükleyebilir, para çekebilirsiniz.Param hesabındaki paranı 7/24 tüm banka ATM’lerinden AllCard’ın ile çekebilirsin.

Bankaya Gitmeden
Para Gönder, Para Al!

AllCard hesabın ile bankaya gitmeden banka hesaplarına ve kredi kartlarına EFT ile para gönderebilirsin. Dilersen başka AllCard hesaplarına da 7/24 para gönderebilirsin.
  Para almak istiyorsan da AllCard hesap numaranı ve ad soyad bilgilerini karşı taraf ile paylaşman yeterli.

Bankadan POS Almadan
Taksitli Tahsilata Başla!

AllCard kurumsal hesabın varsa ürün ve hizmetlerin için tüm banka ve kredi kartları ile tahsilat yapabilirsin. Tahsilatlarını AllCard internet şubesinden, mobil uygulamasından veya entegrasyon ile internet sitenden yapabilirsin.

Genç Arkadaşım, Banka Hesabın Yok Diye Dert Etme!

18 yaşından küçüksen, tüm POS’larda, ATM’lerde, internette, mağazada geçerli bir hesap istiyorsan AllCard sana yeter.