Şifre Belirleme

1- AllCard şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 0850 988 99 99'a SMS gönderilerek şifre alınabilir.
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

2- AllCard internet ve mobil şube şifresi nasıl alınabilir?

AllCard internet şifresini İnternet Şube> Şifre Al/Şifremi Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
AllCard mobil uygulamasından ise AllCard Mobil Uygulama>Giriş Yap>Şifre Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

3- AllCard internet ve mobil şube şifresi nasıl değiştirilir?

AllCard internet şifresini AllCard internet şube üzerinden; http://www.allcard.net > İnternet Şubesi > Kartım > Şifre Değiştir alt menüsünden, AllCard Mobil Uygulama üzerinden ise;
AllCard Mobil Uygulama> Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

4- AllCard internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

AllCard’ınızın internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

5- AllCard şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

AllCard şifreniz bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.